- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Tragiczny wypadek w Gaju Wielkim

Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło na trasie K-92. W wyniku zdarzenia, na miejscu zmarła jedna osoba. Przyczyny zdarzenia będą ustalane w ramach prokuratorskiego śledztwa.

 

Dzisiaj, około godzin 10.50 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na trasie K-92 w miejscowości Gaj Wielki.

 

Na miejscu okazało się, iż zderzyły się trzy pojazdy. Ze wstępnych ustaleń wynikało, iż 58-letni mieszkaniec powiatu międzychodzkiego, który kierował volkswagenem polo, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w bok samochodu ciężarowego marki Daf (którym kierował 57-letni obywatel Rosji), a następnie zderzył się czołowo z citroenem berlingo (którym poruszały się dwie osoby – mieszkańcy powiatu międzychodzkiego).

 

Niestety, kierujący volkswagenem polo zmarł na miejscu. Kierujący citroenem został przewieziony do szpitala, natomiast po przeprowadzonych badaniach okazało się, iż  nie doznał poważnych obrażeń. Pozostali uczestnicy również nie doznali poważnych obrażeń.

 

Na miejscu pracowali policjanci z szamotulskiego Wydziału Ruchu Drogowego oraz Wydziału Kryminalnego, a także Technik Kryminalistyki z Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie. W zabezpieczeniu miejsca zdarzenia brała udział również Straż Pożarna.

 

Policjanci, pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca wypadku oraz pojazdów biorących w nim udział oraz sporządzili niezbędną dokumentację w celu zabezpieczenia materiałów dowodowych w sprawie.

 

Przyczyny oraz szczegółowe okoliczności będą wyjaśniane w ramach prokuratorskiego śledztwa.

 

 

mł. asp. Sandra Chuda

 

 

 

 

19.01.2019

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES