- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Twoja cera jest w słabej kondycji po zimie? Zapewnij jej dogłębne oczyszczenie i odnowę. Zacznij realizować Twój Plan dla Urody

 

Długotrwałe przybywanie w ogrzewanych pomieszczeniach, zmiany temperatury nie sprzyjają dobrej kondycji, co może być widoczne nawet gołym okiem. Stąd też dobrze zafundować sobie rewitalizację i odnowienie właśnie wiosną.

 

Z pewnością potrzeby Twojej skóry zmieniają się z każdą porą roku i aby zauważyć poprawę jej kondycji musisz stosować odpowiednio dobraną pielęgnację. Możesz wykonać komputerową analizę stanu skóry w Natura Spa oraz dowiedzieć się jakie kosmetyki i profesjonalne zabiegi będą dla Ciebie najskuteczniejsze. I oczywiście doradzimy, co powinno się zmienić na Twojej półce z kosmetykami w okresie wiosennym.

 

W Natura Spa znajdziesz szeroką ofertę specjalistycznych zabiegów na twarz. Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z WIOSENNYMI NOWOŚCIAMI:

 

LASEROWY PEELING WĘGLOWY

 

Z pomocą peelingu węglowego najlepszym laserem Alma Harmony XL PRO w Natura Spa dogłębnie oczyścisz swoją cerę. Podczas zabiegu drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze: nierówności skóry, zagłębienia, pory i absorbują energię światła laserowego. Rezultat?

 

- oczyszczone i zwężone pory skóry,

- zmniejszenie stanów zapalnych,

- ujednolicony koloryt,

 

 

A ponadto: stymulacja produkcji kolagenu, stymulacja komórek skóry do odbudowy oraz ustabilizowanie wydzielania sebum.

 

 

 

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA I IGŁOWA

 

Drobne zmarszczki, kurze łapki, mało elastyczna, obwisła skóra? - to typowe objawy coraz mniejszej ilości kolagenu w organizmie, czyli mówiąc najprościej oznaki starzenia. W jaki sposób przywrócić skórze młodość? –zabiegi radiofrekwencji bezigłowej i igłowej mogą Wam pomóc. Ponadto! SKINFRAX świetnie sprawdza się przy usuwaniu blizn i rozstępów.

 

 

 

 

Jedyna okazja!

Specjalna oferta cenowa do wykorzystania w terminie 16.04.18r.

Liczba miejsc ograniczona, tel. 882 052 941

 

 

------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------

 

 

NATURA SPA Centrum Promocji Zdrowia

 

 

tel. 882 052 941

 

Pniewy, ul. Wolności 30

 

 

www.naturaspa.com.pl

 

www.facebook.com/naturaspapniewy

 

 

 

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES