- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Tymczasowe zmiany w organizacji pracowni tomografii komputerowej w Szamotułach

3 grudnia 2019 r. rozpocznie się procedura demontażu starego tomografu komputerowego
w SP ZOZ w Szamotułach. Pacjenci nie mają się jednak czego obawiać. Na terenie placówki, przy wejściu do Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej stanie Mobilny Tomograf, który tymczasowo zastąpi wymieniane urządzenie.

 

W związku z pojawieniem się mobilnej pracowni, nastąpi zmiana organizacji ruchu na szpitalnych parkingach. Z użytkowania zostanie wyłączona część miejsc postojowych. Utrudniony będzie też przejazd pomiędzy parkingami. Przywrócenie normalnego funkcjonowania jest planowane najpóźniej na 1 lutego 2019 r.

 

Montaż Mobilnego Tomografu odbędzie się w nocy z niedzieli na poniedziałek (1-2 grudnia). Na ten czaswyłączona z użytkowania będzie część parkingu od ul. Dworcowej. Pacjentom oraz Personelowi rekomendujemy wjazd od  ul. Sukienniczej lub korzystanie z parkingu na ul. Młyńskiej.

 

Przepraszamy za utrudnienia.

 

 

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach
ul. Sukiennicza 13, 64-500 Szamotuły
tel. +48 (61) 292 71 00, fax +48 (61) 292 71 02
 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES