Uczniowie klas I – III wracają do szkół

Decyzją Ministra Edukacji i Nauki od 18 stycznia 2021 roku uczniowie klas I – III uczestniczyć będą w zajęciach w trybie stacjonarnym, czyli będą uczęszczać do swoich szkół podstawowych. Nauka i pobyt uczniów w szkołach odbywać się będzie zgodnie z wytycznymi opracowanymi przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ministerstwem Zdrowia i Głównym Inspektoratem  Sanitarnym.

 

 

W wytycznych znajdują się rekomendacje dotyczące zasad organizacji zajęć, higieny, czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń oraz powierzchni, organizowania gastronomii  czy postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia u pracowników szkoły.

 

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/wytyczne-sanitarne-dla-klas-1-3

Szkoły podstawowe, dla których organem prowadzącym jest Gmina Pniewy są przygotowane na powrót uczniów i naukę w ścisłym reżimie sanitarnym.

 

W załączeniu publikujemy harmonogram dowozów i odwozów.

 

 

Pliki do pobrania:

 

 

za: https://www.pniewy.wlkp.pl/

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES