- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Ukrywał się, lecz trafił w ręce poszukiwaczy

 

Poszukiwacze z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach w czasie wolnym od służby zatrzymali poszukiwanego od dwóch lat listem gończym mieszkańca powiatu szamotulskiego. Mężczyzna przez długi czas ukrywał się poza granicami kraju, dzięki policjantom trafił do aresztu.

 

Niektóre osoby, które zostały skazane na więzienie, próbują uniknąć kary ukrywając się przed wymiarem sprawiedliwości. Właśnie takimi osobami zajmują się tzw. poszukiwacze z Zespołu Operacyjno - Rozpoznawczego szamotulskiej komendy Policji. Szukając osób ukrywających się, funkcjonariusze współpracują nie tylko z Policją na terenie kraju ale i za jego granicami.

 
 

Od dwóch lat kryminalni szukali mieszkańca naszego powiatu, który miał do odbycia karę 2 lat pozbawienia wolności. Policjanci już jakiś czas temu namierzyli mężczyznę. Mieli informację, że przebywa on poza granicami naszego kraju – na terenie Niemiec. Lada dzień byłby wydany europejski nakaz aresztowania, jednak w minioną sobotę 28 marca br. w godzinach porannych, w czasie gdy poszukiwacze mieli wolne od służby ustalili, że poszukiwany przebywa na terenie kraju. Niezwłocznie stawili się więc do służby i sprawdzili zdobyte informacje, które okazały się potwierdzone.

 
 

Podczas zatrzymania mężczyzny, do którego doszło w Pniewach, 44-latek był bardzo zaskoczony. Trafił do Aresztu Śledczego. Teraz odbędzie zasądzoną karę.

 

 

 

03.04.2015.

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES