- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Usunięcie skutków załamania pogodowego w Pniewach, w Chełmnie, Turowie

Strażacy OSP Pniewy udali się jednym zastępem na ulicę Radkowską w celu usunięcia skutków załamania pogodowego, a mianowicie do pompowania wody z zalanej, nieprzejezdnej ulicy.

 

 

Środa , 02 Września 2015

 

 

 

Strażacy OSP Pniewy udali się jednym zastępem do Chełmna w celu usunięcia skutków załamania pogodowego, a mianowicie do pompowania wody z piwnicy.

 

Środa , 02 Września 2015

 

 

 

Strażacy OSP Pniewy udali się jednym zastępem do Turowo w celu usunięcia skutków załamania pogodowego, a mianowicie do zerwanej linii energetycznej. Zadaniem strażaków było zabezpieczenie linii do przyjazdu Pogotowia Energetycznego. 

 

Środa , 02 Września 2015

 

 

 

Strażacy OSP Pniewy udali się jednym zastępem na ulicę Dworcową w celu usunięcia skutków załamania pogodowego, a mianowicie do zerwanej linii energetycznej. Zadaniem strażaków było zabezpieczenie linii do przyjazdu Pogotowia Energetycznego. 

 

Środa , 02 Września 2015

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES