- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

W Szamotułach szczepienia przeciwko COVID ruszyły pełną parą

W SP ZOZ w Szamotułach od poniedziałkowego poranka trwają szczepienia pracowników sektora ochrony zdrowia przeciwko COVID-19. Niemal 300 osób z personelu Szpitala i ponad 500 z terenu Powiatu Szamotulskiego zostanie zaszczepione w tak zwanym terminie „zerowym”.

 

-W ciągu dwóch dni zaszczepiliśmy 250 osób Personelu. Tempo pracy mamy bardzo dobre, dzięki zaangażowaniu całego personelu Gabinetu Lekarza Rodzinnego, Kolegów z Nocnej Pomocy Doraźnej, którzy dzielnie nas wspierają, oraz grupie pielęgniarek i ratowników. Utworzyliśmy sprawnie pracujące zespoły. Od poniedziałku 11 stycznia mamy nadzieję rozpocząć już szczepienia personelu medycznego spoza szpitala -mówi dr Agnieszka Piechowiak, Kierownik POZ, Koordynator Sczepień - Nasza rejestracja będzie dzwonić do osób które zgłosiły się na szczepienie i umawiać na konkretny termin. Prosimy również Pacjentów aby sprawdzili czy mają wystawione skierowania do szczepienia na Internetowym Koncie Pacjenta. Na szczepienie proszę zgłaszać się również z wypełnioną i wydrukowana ankietą z załącznika. Wszystkich serdecznie zapraszam ma szczepienie.

 

 

 

 

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach
ul. Sukiennicza 13, 64-500 Szamotuły
tel. +48 (61) 292 71 00, fax +48 (61) 292 71 02

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES