- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

W trakcie kłótni wybił szybę, usłyszał zarzuty

Policjanci z Wronek zatrzymali mężczyznę podejrzanego o wybicie szyby w aucie. Doszło do tego w trakcie kłótni z partnerką. Za zniszczenie mienia grozi mu do 5 lat więzienia.

 

Kłótnie zwykle bywają emocjonujące. Czasem zdarza się, że ktoś w wyniku tych emocji robi coś, za co grozi mu odpowiedzialność karna. Może się o tym przekonać na własnej skórze 39-letni mieszkaniec Wronek.

 

W dniu 29 maja br., około godziny 19.30, policjanci otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie, który niszczy samochód we Wronkach. Jak się okazało, na miejscu doszło do kłótni pomiędzy zgłaszającą, a jej partnerem. Rozzłoszczony mężczyzna, w trakcie kłótni zabrał kobiecie z auta panel do radia, a później, gdy wyszedł z samochodu, wybił jej szybę. Po wszystkim poszedł do swojego mieszkania.

 

Po ustaleniu szczegółów, policjanci poszli do miejsca zamieszkania wskazanego awanturnika. 39-latek przyznał, że po kłótni ze swoją partnerką, zabrał kobiecie element radia i przyznał też ze złości wybił jej szybę w samochodzie.

 

W związku z powyższym, 39-latek został zatrzymany. Trafił do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych. Gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzut zniszczenia mienia, za co grozi mu do 5 lat więzienia. Ponadto policjanci prowadzą też postępowanie w sprawie o wykroczenie- kradzież panelu sterującego radiem, który warty był około 200 zł.  Za ten czyn grozi mu grzywna.

 

04.06.2020

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES