- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

W wyniku wypadku zmarł pieszy - apelujemy o rozwagę na drogach !

Policjanci pracowali nad sprawą wypadku, do którego doszło w Dusznikach 29 marca. Na miejscu zdarzenia zmarł 39-letni pieszy. Przyczyny zdarzenia są wyjaśniane w ramach prokuratorskiego śledztwa.

 

29 marca około godziny 20.30 policjanci interweniowali w związku z wypadkiem, do którego doszło na ul. Niewierskiej w Dusznikach. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili okoliczności zdarzenia.

 

Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, w wyniku potrącenia przez samochód marki Opel Astra zmarł 39-letni mieszkaniec gminy Duszniki, który szedł jezdnią. Miejsce zdarzenia było nieoświetlone, a pieszy nie posiadał kamizelki odblaskowej. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 19-letniego mieszkańca gminy Duszniki, który kierował oplem. Mężczyzna był trzeźwy. Jak w każdym tego typu przypadku, pobrano mu również krew do badań.

 

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdu, sporządzili szkic i niezbędną dokumentację w celu zabezpieczenia materiałów dowodowych w sprawie. Na miejscu pracowali funkcjonariusze z szamotulskiej drogówki, z szamotulskiego wydziału kryminalnego oraz technik kryminalistyki z komendy Policji w Międzychodzie. Wszystkie czynności nadzorował obecny na miejscu prokurator.

 

W działaniach oprócz policji brało udział Pogotowie Ratunkowe oraz Straż Pożarna.

 

W czasie działania służb, droga była nieprzejezdna, wyznaczone zostały objazdy.

 

 

Przyczyny oraz okoliczności wypadku będą szczegółowo wyjaśniane w ramach śledztwa prokuratorskiego.

 

 

 

 

30.03.2018

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES