- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

W zamian za narkotyki zastawił skradzione przez kumpla elektronarzędzia w lombardzie

Szamotulscy kryminalni ustalili sprawcę kradzieży elektronarzędzi, do której doszło na terenie szamotulskich ogródków działkowych. Dwóch młodych mieszkańców Szamotuł trafiło do policyjnego aresztu, jeden z nich podczas zatrzymania posiadał przy sobie narkotyki. Za wszystkie popełnione czyny odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

 

26 kwietnia br. szamotulscy policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży elektronarzędzi z altanki na ogródkach działkowych w Szamotułach. W obrabowanej altanie sprawca zostawił funkcjonariuszom wskazówki, które doprowadziły do jego zatrzymania.

 

28 kwietnia, szamotulscy kryminalni wspólnie z dzielnicowymi zatrzymali dwóch młodych szamotulan. W trakcie zatrzymań mundurowi odzyskali skradzione elektronarzędzia, które jeden z podejrzewanych zastawił w lombardzie.

 

W ręce Policjantów jako pierwszy wpadł podejrzewany o kradzież 18-latek, który w trakcie zatrzymania posiadał przy sobie narkotyki. 20-latek, który za obiecane przez kumpla narkotyki wystawił w lombardzie skradzione elektronarzędzia, również został zatrzymany. Podejrzewani trafili do policyjnego aresztu. W rozmowie z funkcjonariuszami zatrzymani przyznali się do zarzucanych im czynów.

 

Śledczy przedstawili szamotulanom zarzuty, w tym kradzieży, posiadania i udzielania narkotyków oraz paserstwa. Za popełnione czyny odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

 

sierż. sztab. Ewelina Grabowa

 

29.04.2019

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES