- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Warsztaty kulinarne w Turowie

3 października 2018 w Turowie odbyły się drugie Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne w zakresie przygotowań tradycyjnych potraw  kuchni wielkopolskiej.
 
Środki na realizacje pozyskane sa przez Stowarzyszenie Pniewskich Amazonek "Razem Raźniej" z  lokalnej Grupy działania KOLD   w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich  na lata 2014-2020  w ramach Grantów „ Przy wielkopolskim stole ”.
 
Takie spotkania są super okazją do integracji lokalnego środowiska. Bardzo dziękujemy za prowadzenie zajęć w szczególności Pani Urszuli Sawczyn i Krystynie Borowiak, które z dużym zapałem i otwartością zachęcały Panie Małe i Duże do przygotowania potraw. 
 
Mali mieszkańcy w chwilach wolnych, rysowali tradycyjne potrawy regionalne oraz pobierali naukę składania serwetek.
 
Mieszkankom wsi dziękuję za pomoc w kompletowaniu sprzętu kuchennego oraz duży zapał do pracy. Jako wieś marzymy o takich świetlicach jakie mają inne wioski w gminie, ale aktywnych mieszkańców nie zamieniłabym na żadnych innych…
 
A.K.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES