- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Ważne!Targowisko miejskie będzie nieczynne

Szanowni Państwo!

 

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. na terenie Rzeczypospolitej Polski obowiązuje stan epidemii.

 

W trosce o zdrowie i życie mieszkańców, zgodnie z rekomendacją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Szamotułach, Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny podjął decyzję o zamknięciu od dnia 25 marca br. do odwołania targowiska miejskiego.

 

Niniejsza decyzja, obok szeregu innych działań podejmowanych w ostatnich dniach, podyktowana jest koniecznością ograniczenia do minimum możliwości rozprzestrzeniania się koronawirusa w naszej gminie.

 

Jak dotąd w naszym powiecie nie odnotowano przypadku zarażenia i oby tak zostało. Jednak sytuacja ta może się zmienić w każdej chwili, dlatego robimy wszystko, aby zapobiec epidemii w gminie Pniewy. 

 

 

za: https://www.pniewy.wlkp.pl/

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES