- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Wielkanoc 2014

W miniony weekend policjanci z Szamotuł oraz jednostek terenowych prowadzili działania pod hasłem „Wielkanoc 2014”. Na drogach powiatu służbę pełniło więcej policjantów niż na co dzień. Długi weekend minął w naszym powiecie bez wypadków drogowych.

 

Na drogach powiatu szamotulskiego w trakcie trwania akcji tj. od 18 do 21 kwietnia br. na drogach powiatu służbę pełniła większa liczba policjantów. W sumie służbę pełniło 145 policjantów.

 

Świąteczne dni na drogach powiatu podsumować można jako bezpieczne. Policja nie odnotowała żadnego wypadku drogowego. Otrzymaliśmy zgłoszenia o 4 kolizjach drogowych.

 

W pierwszym dniu akcji funkcjonariusze z Obrzycka zatrzymali kierującego rowerem w stanie nietrzeźwości. Natomiast w poniedziałek 21 kwietnia, mundurowi z Wronek zatrzymali 41-letniego mieszkańca gminy Wronki, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Do zatrzymania doszło około godziny 9.15 na ulicy Leśnej we Wronkach. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara więzienia.

 

22.04.2014

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES