- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Wielki Dzień coraz bliżej? Przygotuj się do ślubu z Natura Centrum Promocji Zdrowia i Urody

Wielki Dzień coraz bliżej?

 

W Dniu Ślubu każdy pragnie prezentować się jak najlepiej. Natura Centrum Promocji Zdrowia i Urody (Salon Urody Roku w powiecie szamotulskim) to jedyne miejsce w Pniewach oferujące kompleksową, profesjonalną pomoc w zakresie odchudzania i szeroką ofertę specjalistycznej pielęgnacji twarzy i ciała. 

 

 

 

Pamiętaj, że z naszą pomocą możesz osiągniesz wymarzoną sylwetkę, dzięki kompleksowemu wsparciu Poradnia Dietetyczna Natura Dietetyk Pniewy/Międzychód/Rokietnica oraz technologii PowerSlim i Vacu Activ.

 

W Natura Spa zadbasz o swoją twarz i ciało, aby przywrócić skórę do dobrej kondycji ciało, dzięki profesjonalnym zabiegom pielęgnacyjnym, które możesz wykonać kilka miesięcy przed ślubem. A przed samym ślubem? Manicure, pedicure i piękny, trwały makijaż.

 

Wyjątkowe pakiety, zostały przygotowane z myślą o wszystkich, którzy pragną o siebie zadbać, przygotować twarz i ciało, a jednocześnie zrelaksować się po ciężkich dniach pełnych obowiązków i weselnych przygotowań.

 

 

Zapytaj o dostępne pakiety dla Pary Młodej w Natura Spa lub skontaktuj się z nami, a przygotujemy korzystną ofertę pakietu specjalnie dla Ciebie.

 

 

 

Więcej informacji pod nr tel. 882 052 941

lub email: recepcja@naturaspa.com.pl

 

 

------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------

 

 

NATURA SPA Centrum Promocji Zdrowia

 

 

tel. 882 052 941

 

Pniewy, ul. Wolności 30

 

 

www.naturaspa.com.pl

 

www.facebook.com/naturaspapniewy

 

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES