- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Wigilia w szamotulskiej komendzie Policji

W piątek, w Komendzie Powiatowej Policji w Szamotułach odbyło się spotkanie wigilijne z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W spotkaniu uczestniczyli policjanci, pracownicy cywilni Policji praz zaproszeni goście.

 

18 grudnia br. w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach odbyło się coroczne spotkanie opłatkowe dla policjantów oraz pracowników cywilnych tutejszej komendy.

 

Na zaproszenie Komendanta Powiatowego Policji w Szamotułach w spotkaniu uczestniczyli Starosta Powiatu Szamotulskiego Pan Józef Kwaśniewicz, Burmistrz Miasta i Gminy Szamotuły Pan Włodzimierz Kaczmarek, Ksiądz Kapelan Mariusz Marciniak oraz policjanci i pracownicy cywilni z jednostek z terenu powiatu szamotulskiego.

 

Spotkanie rozpoczęło się od życzeń, które złożyli: Komendant Powiatowy Policji w Szamotułach, Starosta Powiatu Szamotulskiego, Burmistrz Miasta i Gminy Szamotuły, Przewodniczący Związków Zawodowych Policjantów oraz Ksiądz Kapelan.

 

 

Wszyscy wspólnie odśpiewali kolędę zaintonowaną przez kapelana szamotulskich policjantów. 


Świąteczne spotkanie zakończyło się życzeniami, wspólnym łamaniem się opłatkiem oraz poczęstunkiem.

 

 

 

 

 

 

 

18.12.2015

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES