- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Wojewoda Zbigniew Hoffmann w Pniewach

 
 
Wczoraj miała miejsce wielkopolska inauguracja kampanii informacyjnej rządowego programu „Nowa piątka”. Program zakłada wprowadzenie 500+ na każde dziecko, brak podatku PIT dla pracowników do 26. roku życia, przywrócenie lokalnych połączeń autobusowych, obniżenie podatku PIT z 18 na 17% oraz wypłatę trzynastej emerytury.
 
W ramach akcji informacyjnej koordynowanej przez Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu do każdej z gmin w Wielkopolsce dojadą busy z materiałami informacyjnymi. Taki punkt został dziś również uruchomiony przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Pniewach.
 
Tuż po południu w Domu Seniora w Pniewach odbyło się spotkanie informacyjne w sprawie Programu „Nowa Piątka” z udziałem wojewody Zbigniewa Hoffmanna, posła na Sejm RP Witolda Czarneckiego, burmistrza Pniew Jarosława Przewoźnego, dyrektora I oddziału ZUS w Poznaniu Dobrochny Bubnowskiej, samorządowców oraz seniorów.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Więcej zdjęć na:
 
 
za: https://www.pniewy.wlkp.pl
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES