- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Wrzesień 1939 r. – Pamiętamy!

4 października młodzież licealna z klas 3C i 3B zaprezentowała program artystyczny, upamiętniający 80-tą rocznicę wojny obronnej Polski a zarazem wybuchu II wojny światowej. Na program złożyły się pięknie recytowane utwory poetyckie, materiał dokumentalny, narracja historyczna i nastrojowe piosenki, podkreślające patriotyzm i ofiarność obrońców Ojczyzny.

 

Na widowni, podczas dwukrotnego wystąpienia, zasiedli uczniowie klas pierwszych LO i Technikum, ze swoimi nauczycielami.  

 

Cisza i skupienie, z jakim  przysłuchiwali się występującym koleżankom i kolegom, potwierdza, że  II wojna światowa nie jest dla nich tylko „podręcznikową przeszłością” , ale ważną częścią naszej narodowej historii , o której nie wolno zapomnieć.

 

Udział w apelu był okazją do złożenia hołdu wszystkim walczącym i poległym obrońcom Ojczyzny.    

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES