- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Wyniki konkursu 'Bezpieczna zabawa, to ważna jest sprawa'

16 stycznia podczas spotkania komisja wybrała zwycięzców konkursu dla uczniów klas pierwszych ze szkół podstawowych z terenu powiatu szamotulskiego pn. „Bezpieczna zabawa, to dla pierwszaka ważna jest sprawa”. Zwycięzcy konkursu już 26 stycznia spotkają się na oficjalnym podsumowaniu konkursów.

 

W tym roku do udziału w konkursie „Bezpieczna zabawa, to ważna jest sprawa” zgłosiło się 121 uczniów ze szkół podstawowych z terenu naszego powiatu.

 

Zwycięzców wybierała komisja, w składzie: Justyna Uryzaj-Piszczoła z Szamotulskiego Ośrodka Kultury, Kazimierz Michalak – Członek Zarządu Powiatu Szamotulskiego, sierż Filip Paciura oraz st. sierż. Ewelina Grabowa z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach. Wybierając najlepsze prace komisja kierowała się kilkoma zasadami. Pod uwagę brano między innymi: pomysłowość, samodzielność wykonania, estetyka. Istotnym elementem było to aby praca dotyczyła bezpieczeństwa podczas zabaw.

 

Oto wyniki konkursu:

 

I miejsce- Joanna Heckert ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Szamotułach

 

II miejsce- Oliwer Antczak ze Szkoły Podstawowej w Sędzinku

 

III miejsce- Wiktoria Olejniczak ze Szkoły Podstawowej w Pniewach

 

Ponadto komisja wyróżniła 7 osób:

- Zofia Jędruch z Zespołu Szkół w Otorowie

- Kinga Makowska ze Szkoły Podstawowej w Sędzinku

- Oskar Przybysz ze Szkoły Podstawowej w Koźlu

- Julia Palicka ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Szamotułach

- Franciszek Plich ze Szkoły Podstawowej w Brodziszewie

- Karolina Malinowska ze Szkoły Podstawowej w Chełmnie

- Bartosz Księżniakiewicz ze Szkoły Podstawowej w Przyborowie

 

Zwycięzcom konkursu gratulujemy i informujemy, iż 26 stycznia 2017 roku odbędzie się oficjalne podsumowanie konkursów „ODBLASKOWO- BEZWYPADKOWO” i „Bezpieczna zabawa, to dla pierwszaka ważna jest sprawa”.

 

W ramach tegorocznej akcji, dzieci z klas pierwszych ze Szkół, z których uczniowie zajęli miejsca I-III w konkursie oprócz elementów odblaskowych otrzymają również kamizelki. Dzięki temu dzieci będą bardziej widoczne na drodze, a tym samym bezpieczniejsze.

 

Większość elementów odblaskowych została już wręczona dzieciom podczas pogadanek z policjantem, pozostałe zostaną wręczone w najbliższym czasie.

 

 

Elementy odblaskowe udało się pozyskać dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Szamotułach.

 

 

 

 

 

 

18.01.2017

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES