- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Wyniki konkursu 'Bezpieczna zabawa, to ważna jest sprawa'

Podczas spotkania komisja wybrała zwycięzców konkursu dla uczniów klas pierwszych ze szkół podstawowych z terenu powiatu szamotulskiego pn. „Bezpieczna zabawa, to ważna jest sprawa”. Zwycięzcy konkursu już na początku lutego spotkają się na oficjalnym podsumowaniu konkursów.

 

W tym roku do udziału w konkursie „Bezpieczna zabawa, to ważna jest sprawa” zgłosiło się ponad 335 uczniów ze szkół podstawowych z terenu naszego powiatu.

 

Zwycięzców wybierała komisja, w składzie: Jolanta Skowron z Szamotulskiego Ośrodka Kultury, Aleksander Legeżyński i Michał Maćkowiak – Przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Szamotułach, st. post. Filip Paciura oraz sierż. Ewelina Grabowa z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach. Wybierając najlepsze prace komisja kierowała się kilkoma zasadami. Pod uwagę brano między innymi: pomysłowość, samodzielność wykonania, estetyka. Istotnym elementem było to aby praca dotyczyła bezpieczeństwa podczas zabaw.

 

Oto wyniki konkursu:

 

I miejsce- Julia Jezierska ze Szkoły Podstawowej w Pniewach

 

II miejsce- Tobiasz Maciejewski ze Szkoły Podstawowej w Brodziszewie

 

III miejsce- Hanna Ułamek ze Szkoły Podstawowej w Sędzinku

 

Ponadto komisja wyróżniła 7 osób:

- Wiktoria Dłużewska ze Szkoły Podstawowej w Sędzinku

- Adam Nowak ze Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi

- Oliwia Piechota ze Szkoły Podstawowej w Pniewach

- Gabrysia Nowak ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Szamotułach

- Julia Biedna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Szamotułach

- Angelika Szczepanek ze Szkoły Podstawowej w Biezdrowie

- Nikola Kubiś ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Szamotułach

 

Zwycięzcom konkursu gratulujemy i przypominamy, iż po tegorocznych feriach na początku miesiąca lutego 2016 roku odbędzie się oficjalne podsumowanie konkursów „ODBLASKOWO- BEZWYPADKOWO” i „Bezpieczna zabawa, to ważna jest sprawa”. Szczegółowe informację w najbliższym czasie zostaną przesłane do szkół, których uczniowie zajęli I, II i III miejsce oraz wyróżnienia.

 

W ramach tegorocznej akcji, dzieci z klas pierwszych ze Szkół, z których uczniowie zajęli miejsca I-III w konkursie oprócz elementów odblaskowych otrzymają również kamizelki. Dzięki temu dzieci będą bardziej widoczne na drodze, a tym samym bezpieczniejsze.

 

Większość elementów odblaskowych została już wręczona dzieciom podczas pogadanek z policjantem, pozostałe zostaną wręczone po zakończeniu ferii zimowych.

 

 

Elementy odblaskowe udało się pozyskać dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Szamotułach.

 

 

 

 

 

 

 

22.01.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES