- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Wypadek w Pniewach

Policjanci pracują nad sprawą wypadku drogowego, do którego doszło w Pniewach. Potrącona została rowerzystka, która trafiła do szpitala.

 

W miniony poniedziałek (24 września) policjanci pracowali na miejscu  zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Wolności w Pniewach.

 

Po otrzymanym zgłoszeniu okazało się, iż doszło do potrącenia mieszkanki Pniewy, która kierowała rowerem. W zdarzeniu brała udział mieszkanka gminy Pniewy, która kierowała samochodem marki Volkswagen Bora.

 

Ze wstępnych ustaleń w sprawie wynikało, iż przyczyną zdarzenia mogło być nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu podczas włączania się do ruchu. Z uwagi na obrażenia, których doznała rowerzystka, sprawa została jednak zakwalifikowana jako wypadek, więc szczegółowe okoliczności i przyczyny są ustalane w ramach prowadzonego postępowania.

 

W trakcie pracy na miejscu wypadku, policjanci wykonali oględziny oraz niezbędną dokumentację. Policjanci sprawdzili też stan trzeźwości kobiet - obydwie były trzeźwe.

 

Postępowanie w sprawie jest w toku. Za spowodowanie wypadu drogowego, w którym osoba doznała lekkiego lub średniego uszczerbku na zdrowiu, polskie prawo przewiduje do 3 lat więzienia.

 

mł. asp. Sandra Chuda

 

 

26.09.2018

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES