- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Wypadek w Kaźmierzu

W niedzielę doszło do poważnego wypadku z udziałem motocyklisty. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Sprawę wyjaśnia szamotulska Policja.

 

W niedzielę policjanci z szamotulskiej drogówki interweniowali w związku ze zgłoszeniem otrzymanym od dyspozytora Pogotowia Ratunkowego. Jak się okazało, w Kaźmierzu na ul. Nowowiejskiej, na prostym odcinku drogi doszło do wypadku z udziałem motocyklisty.

 

Policjanci ustalili, iż mieszkaniec gminy Duszniki, który kierował motocyklem marki Suzuki, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Mężczyzna, w ciężkim stanie, został przetransportowany do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

 

Na miejscu policjanci szamotulskiej drogówki ustalili przebieg zdarzenia oraz wykonali oględziny zbierając niezbędne materiały dowodowe. Mężczyźnie pobrano krew do badań. Szczegółowe wyniki będą jednak znane w terminie późniejszym.

 

Postępowanie w niniejszej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach.

 

09.11.2015

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES