- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Wypadek w Młodasku

10.01 w Młodasku doszło do potrącenia pieszej. 15-letnia dziewczynka w ciężkim stanie trafiła do szpitala w Poznaniu. Przyczyny zdarzenia będą wyjaśniane w trakcie prowadzonego postępowania.

 

Do zdarzenia doszło około godziny 8.00 w Młodasku na drodze K-92. Miejsce zdarzenia zabezpieczyli policjanci z Posterunku Policji w Kaźmierzu oraz OSP z Kaźmierza. Policjanci ruchu drogowego wykonali oględziny miejsca wypadku.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia 15-letniej mieszkanki Młodaska przez 48-letniego mieszkańca Pniew, który kierował mercedesem vito.  Dziewczynka w ciężkim stanie z miejsca zdarzenia została przetransportowana Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Poznaniu.
 
Kierujący samochodem był trzeźwy. Przyczyny wypadku będą wyjaśniane przez szamotulskich Policjantów w trakcie prowadzonego postępowania.
 
 
10.01.2014
 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES