- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Wypadek w Sękowie

Policja apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności na drodze. Wczoraj na terenie naszego powiatu doszło do wypadku drogowego. Jedna osoba w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

 

Wczoraj około godziny 12.05 dyżurny szamotulskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego. Do wypadku doszło na ulicy Lipowej w miejscowości Sękowo. Dyżurny wysłał na miejsce policjantów z szamotulskiej drogówki.

 

Funkcjonariusze wstępnie ustalili przebieg zdarzenia, ustalili świadka wypadku oraz zebrali niezbędne materiały dowodowe w sprawie. Z rozeznania wynika, iż w wypadku brały udział dwa pojazdy- samochód ciężarowy marki DAF oraz motorower marki Mondial. W wyniku zderzenia pojazdów 39-letni mieszkaniec gminy Duszniki został przetransportowany z ciężkimi obrażeniami do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

 

Z uwagi na podejrzenie spowodowania wypadku drogowego, policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu samochodem ciężarowym.

 

 

Policja apeluje o zachowanie rozwagi na drogach. Okres zimowy, to szczególnie niebezpieczny czas dla kierowców, dlatego warto zdjąć nogę z gazu.

 

 

 

24.01.2017

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES