- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Wypadek w Wierzei

Policjanci z szamotulskiej drogówki interweniowali w związku z wypadkiem do którego doszło w miejscowości Wierzeja. W ciężkim stanie do szpitala trafił 7-letni chłopiec. Przyczyny wypadku wyjaśnia Policja.

 

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 15.15. Dyżurny z Szamotuł otrzymał informację o tym, iż doszło do wypadku z udziałem dziecka. Na miejsce wysłał policjantów Wydziału Ruchu Drogowego z Szamotuł.

 

Funkcjonariusze w Wierzei na ul Bukowskiej zastali Straż Pożarną, która zabezpieczała miejsce zdarzenia oraz funkcjonariuszy z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, którzy przetransportowali do szpitala chłopca, który brał udział w wypadku. Stan chłopca był ciężki.

 

Policjanci wstępnie ustalili przebieg zdarzenia, zabezpieczyli ślady oraz wykonali oględziny pojazdów. W zdarzeniu brał udział 7-letni chłopiec (mieszkaniec miejscowości, w której doszło do wypadku), który kierował rowerem oraz 44-letni mieszkaniec Opalenicy, który kierował mercedesem. Obydwa pojazdy zostały zabezpieczone w celach procesowych. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego samochodem - był trzeźwy.

 

 

Przyczyny oraz okoliczności zdarzenia ustalane będą w trakcie prowadzonego postępowania.

 

 

24.03.2015

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES