- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Wypadek w zakładzie pracy w Orzeszkowie

Wypadek w zakładzie pracy
 
Środa 02.07.2014 r. godz. 3:10-6:40
 
Dyżurny PSK Międzychód zadysponował dwie sekcje strażaków z naszej jednostki do wypadku w zakładzie pracy w Orzeszkowie. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu prądu elektrycznego, wycięciu i rozkręceniu elementów konstrukcji urządzenia w celu dotarcia do poszkodowanego. Po uwolnieniu oraz zabezpieczeniu poszkodowanego, za pomocą deski używając technik alpinistycznych oraz drabin ewakuowano pracownika z wysokości. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala. W działaniach uczestniczyli również: 3 zastępy JRG Międzychód, OSP Lubosz , 2 Pogotowia Ratunkowe i Policja.
 
Bez wątpienia była to jedna z najtrudniejszych akcji ratowniczych z jaką do tej pory musieliśmy się zmierzyć, lecz na pewno nie ostatnia. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim strażakom za zaangażowanie i profesjonalizm jakim wykazali się podczas trwania akcji- NACZELNIK OSP KWILCZ SŁAWOMIR CZYŻ.
 
 
 
 
 
 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES