- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Wyszła z lasu cała i zdrowa

 

 

 

Kliknij na powyższe zdjęcie i przejdź do galerii...

 

 

 

 

 

 

Informacja OSP Pniewy; http://www.osp.pniewy.wlkp.pl:

 

 

Dęborzyce


Strażacy OSP Pniewy zostali zadysponowani do poszukiwania starszej kobiety w lasach na wysokości Dęborzyc. Na miejscu strażacy rozciągnęli się wzdłuż lasu i przeczesali teren,w akcji brało udział ponad 30 osobowa grupa strażaków w tym dwa zastępy OSP Pniewy, OSP Psarskie, OSP Zajączkowo, OSP Otorowo, PSP Szamotuły, Dowódca z Komendy Wojewódzkiej oraz liczna grupa Policjantów.

 

 

 

 

 

...................................................................................................................................................................................................................................

 

 

Informacja KPP Szmotuły; http://www.szamotuly.policja.gov.pl

 

 

 

Szczęśliwy finał miały prowadzone od wczoraj poszukiwania. Odnaleziono kobietę, która wczoraj około godziny 12 wyszła z domu i nie kontaktowała się z rodziną. Kobieta spędziła noc w lesie. Na szczęście nic się jej nie stało.

 

 

Wczoraj około godziny 21 dyżurny szamotulskiej komendy policji został zawiadomiony o zaginięciu 54 – letniej mieszkanki Dęborzyc. Jak ustalono, zaginiona chorowała na padaczkę pourazową. W przeszłości kilkakrotnie oddalała się już z miejsca zamieszkania i nie kontaktowała się z rodziną.

 

Dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów, którzy rozpoczęli wstępne działania poszukiwawcze. Na miejscu zauważono ślady traseologiczne więc przyjechał również przewodnik psa z Komendy Miejskiej w Poznaniu wraz z psem, który doprowadził mundurowych na skraj lasu. Tam ślad się urwał.

 

 

 

Dzisiaj w działaniach poszukiwawczych brało udział blisko 30 policjantów, 28 strażaków oraz dwóch strażników leśnych.

 

Zamierzony efekt został osiągnięty dzisiaj około godziny 9. Podczas przeczesywania lasu, jeden ze strażników leśnych zauważył kobietę, która chowała się za drzewem.

 

54 – latka była wyziębiona, ale na szczęście nic się jej nie stało.

 

 

 

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES