- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

XX Wojewódzka Olimpiada Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej

6 października 2018 r. w Ośrodku Wypoczynkowym Montana w Karpicku koło Wolsztyna odbyła się XX Wojewódzka Olimpiada Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej Mieszkańców Wsi. Powiat szamotulski reprezentowały dwie drużyny z Pniew, które składały się z członków szkolnych kół PTTK przy Gimnazjum i Zespole Szkół im. E. Sczanieckiej.

 

I drużyna:

Filip Kończak, Oskar Naskręt, Maksymilian Frąckowiak

 

II drużyna:

Michał Bialik, Franciszek Kucza, Martyna Grocholewska

 

Troje  uczniów naszego Zespołu Szkół zmagało się w następujących konkurencjach: test wiedzy krajoznawczej o Polsce i Wielkopolsce, test z zakresu znajomości znaków topograficznych i określania sytuacji na mapie,  rowerowy tor przeszkód i marsze na orientacje. Nasi uczniowie I drużyny w kolejności: Filip Kończak, Oskar Naskręt, Maksymilian Frąckowiak zajęli II miejsce. Czworo uczniów weźmie udział 9 listopada  w etapie krajowym w Zakopanem. Całej drużynie jak i sobie,  życzę powodzenia i sukcesu w ostatnim etapie w Zakopanem. Naszym opiekunkom p. Jolancie Woropaj i p. Iwonie Krzyczkowskiej dziękujemy za przygotowanie, zorganizowanie i opiekę podczas konkursów.

 

                                                                                                               Maksymilian Frąckowiak IIIa

 

 

 

 

 

 

 

 

za: https://www.pniewy.wlkp.pl

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES