- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zabrali samochód kolegi i chcieli pojechać nad jezioro

Szamotulscy dzielnicowi zatrzymali dwóch 19-latków, którzy po uprzednim zabraniu kluczyków (bez zgody właściciela) samochodu osobowego marki Volkswagen Wento uruchomili pojazd i odjechali, kiedy samochód utknął w koleinach drogi polnej – porzucili go, a do domu wrócili pieszo. Grozi im do 8 lat więzienia.

 

W dniu 31.12.2016 r. szamotulscy policjanci otrzymali zgłoszenie o krótkotrwałym użyciu pojazdu. 19-letni mieszkaniec gminy Ostroróg w godzinach wieczornych 30 grudnia w swoim mieszkaniu wspólnie z dwoma kolegami spożywał alkohol. Dwaj 19-letni koledzy, kiedy właściciel mieszkania zasnął bez jego wiedzy i zgody z mieszkania zabrali kluczyki od samochodu vw wento i postanowili pojechać na wycieczkę nad jezioro. W trakcie podroży samochód zatrzymał się na koleinach drogi polnej i dalej już nie ruszył, młodzi mężczyźni porzucili uszkodzony samochód i do domu wrócili pieszo.

 
 

Szamotulscy dzielnicowi zaraz po otrzymanym zgłoszeniu w dniu 31 grudnia zatrzymali dwóch 19-latków, jeden z nich miał blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Grozi im do 8 lat więzienia.

 

02.01.2017

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES