- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zajęcia z musztry dla klas mundurowych

 

Kierownik Komisariatu Policji w Pniewach w ramach współpracy z klasami o profilach mundurowych przeprowadził dla uczniów szkoły zajęcia z musztry. Ćwiczenia te odbyły się w Liceum Ogólnokształcącym w Pniewach.

 

W miniony czwartek nadkom. Hubert Adamski Kierownik Komisariatu Policji w Pniewach, przeprowadził już trzecie w tym semestrze zajęcia z musztry dla klas I Liceum Ogólnokształcącego o profilu mundurowym.
 
Na zajęciach przypomniano uczniom zarówno teoretyczne zasady jak i praktyczne elementy musztry indywidualnej i zespołowej. Tego typu zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, chętnie zapoznają się oni z określonymi elementami, które zapewne pozytywnie wpływają na poprawę ich dyscypliny, a także dzięki wielokrotnym ćwiczeniom wdrażają je w życie codzienne szkoły.
 
Następne tego typu zajęcia są już zaplanowane na kolejny semestr szkolny.
 
 
21.10.2016
 
Więcej...
Pniewy
+10°C











reklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewy











AGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES