- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zakończenie roku przedszkolnego

Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas.

 

 

Dziś w hali Widowiskowo- Sportowej w Pniewach odbyła się uroczystość zakończenia roku dzieci z Przedszkola Miś. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas pożegnań. 

 

W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny, Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu Renata Borzych, Sekretarz Gminy Justyna Chamczyk oraz rodzice.

 

Dzieci prezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie- były wiersze i piosenki. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki. Rodzice w podziękowaniu otrzymali dyplomy.

 

Po występach wszystkie dzieci otrzymały  dyplomy i nagrody.

 

Kolejni absolwenci opuszczają przedszkole, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej zdjęć na:

https://www.pniewy.wlkp.pl/aktualnosci/10112-przedszkole.html

 

 

za: https://www.pniewy.wlkp.pl

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES