- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zakrętki od policjantów trafiły do podopiecznych fundacji

Policjanci i pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach zaangażowali się w pomoc podopiecznym Stowarzyszenia Społecznego na Rzecz Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski. Funkcjonariusze zbierali zakrętki, które trafiły do stowarzyszenia. Dochód z ich sprzedaży jest przeznaczany na rehabilitację podopiecznych stowarzyszenia.

 

Pomoc potrzebującym nie musi nas wiele kosztować. Czasem wystarczy pomyśleć i wykorzystać to, co ma się w zasięgu ręki. Praktycznie każdego dnia odkręcamy z butelek plastikowe zakrętki. Ich zbieranie i przekazanie we właściwe ręce może pomóc osobom, które tego potrzebują.

 

W akcję zbierania zakrętek włączyli się policjanci i pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach. W komendzie przygotowano pudełka, do których wrzucane są zakrętki. Gdy uzbierana została spora ilość plastikowych elementów, funkcjonariusze przekazali je w ręce Prezesa Stowarzyszenia Społecznego na Rzecz Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Szamotułach. Przekazanie zakrętek nie oznacza jednak zakończenia akcji. Policjanci i pracownicy nadal kontynuują ich zbieranie.

 

Zebrane przez stowarzyszenie zakrętki są przeznaczane na rehabilitację podopiecznych organizacji.

 

 

mł. asp. Sandra Chuda

 

 

06.09.2018

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES