- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zamorze. Mecz waterpolo

 

W piątek na kąpielisku w Zamorzu uczestnicy warsztatów pływackich mieli okazję rozegrać mecz waterpolo. Ekipa Zamorza nie dała szans swoim przeciwnikom z Pniew, wygrywając spotkanie 32 do 2.

 

W najbliższym czasie mecze waterpolo rozegrane zostaną w Zajączkowie i w Pniewach. Zakup sprzętu do wodnej dyscypliny możliwy był dzięki pozyskanym przez Projekt Pniewy środkom z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej oraz Sponsorom.

 

To nie koniec atrakcji na kąpieliskach przygotowanych przez OSIR Pniewy i Stowarzyszenie. W poniedziałek w Zajączkowie w godzinach pracy kąpieliska, plażowicze będą mieli okazję skorzystać z wodnego toru przeszkód. We wtorek tor rozstawiony będzie w Łazienkach Miejskich, a w środę w Zamorzu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES