- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zapraszamy na debatę dotyczącą bezpieczeństwa na drodze

Debata odbędzie się w dniu 14 marca br. o godzinie 11:00  w Zespole Szkół im. E. Szczanieckiej w Pniewach (62-045 Pniewy, ul. Wolności 10.

 

 

Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach zaprasza mieszkańców do udziału w debacie społecznej, dotyczącej bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Spotkanie poświęcone zostanie przede wszystkim młodym, a także przyszłym kierowcom. Liczymy na opinie dotyczące szeroko pojętego bezpieczeństwa.

 

W związku ze wzrostem liczby wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym w 2017 roku, Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach organizuje debatę społeczną, która zostanie poświęcona głównie tematyce bezpieczeństwa na drodze. Omówione zostaną m. in. dane dotyczące wypadków drogowych na terenie powiatu szamotulskiego, zasady ruchu drogowego, kary które grążą nieodpowiedzialnym kierowcom, podnoszenie kultury jazdy kierunjących, ryzyko związane z brakiem doświadczenia za kierownicą, zasady udzielania pierwszej pomocy na miejscu wypadku drogowego.

 

Celem jaki nam przyświeca jest poprawa bezpieczeństwa na drogach powiatu szamotulskiego oraz upowszechnianie i wymiana informacji pomiędzy Policją, a społeczeństwem.

 

Do udziału w niniejszej debacie zaproszeni zostali przedstawiciele różnych instytucji. Oprócz Policji, prelegentami spotkania będą przedstawiciele: Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Poznaniu, Prokuratury Rejonowej w Szamotułach, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szamotuach oraz SKODA Auto-Lab.

 

Debata ma charakter otwarty, w związku z powyższym zapraszamy do udziału w przedsięwzięciu wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się czegoś na temat bezpieczeństwa na drodze, a także takie, które chcą podzielić się z nami informacjami, które mogą na to bezpieczeństwo wpłynąć pozytywnie.

 

 

Debata odbędzie się w dniu 14 marca br. o godzinie 11:00  w Zespole Szkół im. E. Szczanieckiej w Pniewach (62-045 Pniewy, ul. Wolności 10.

 

 

Sandra Chuda

 

28.02.2018

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES