- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zapraszamy na koncert

Stowarzyszenie Projekt Pniewy jest realizatorem warsztatów szkoleniowych pod nazwą Muzyczna okolica. W ramach projektu zespoły muzyczne z obszaru KOLD biorą udział w cyklu szkoleń z zakresu pracy scenicznej, rideru technicznego, promocji w social mediach i pracy w studio.
 
Zdobytą dotychczas wiedzę teoretyczną i praktyczną zespoły będą mogły zaprezentować na scenie w Auli Kulturalno-Rozrywkowej w Opalenicy w dniu 15.03.2019r o godz. 18.00.
 
Podczas Muzycznej Zadymy w Opalenicy - w pierwszej części wystąpi  7 Brass w roli gospodarzy oraz  Familiaris z Pniew.
 
W drugiej części koncertu wystąpią także dwa pniewskie zespoły - Zagłada i Last Riot z muzyką rocową i heavy metalową.
 
Miłośników różnych gatunków muzyki zapraszamy do Opalenicy.
 
Warsztaty współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, za pośrednictwem LGD KOLD.
 
 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES