- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zarzuty dla podejrzanego o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu

Policjanci z Kaźmierza zatrzymali i przesłuchali 34-latka, który jest podejrzany o to, że rurą uderzał mężczyznę, przez co spowodował u niego uszczerbek na zdrowiu. 34-latek usłyszał zarzuty. Sprawę wyjaśnia szamotulska dochodzeniówka. Zatrzymanemu grozi więzienie.

 

Policjanci wyjaśniają sprawę napaści na 43-letniego mężczyznę. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o tym, że znany mu 34-latek pobił go metalową rurką. Pokrzywdzony poinformował funkcjonariuszy, że do zdarzenia doszło w dniu 16 kwietnia br. w Kaźmierzu.

 

Ze wstępnych ustaleń wynikało, iż 34-latek podjechał samochodem do pokrzywdzonego, gdy ten szedł ulicą. Podejrzany wyszedł z auta i zaczął bić zgłaszającego metalową rurą. Sprawca miał wykrzykiwać, że to za jakiś portfel. Po całym zajściu pokrzywdzonego bolała ręka, więc pojechał do szpitala. Okazało się iż doznał uszczerbku na zdrowiu.

 

Policjanci przyjęli zawiadomienie o przestępstwie, przesłuchali świadków i zatrzymali podejrzanego o przestępstwo. 34-letni mieszkaniec gminy Kaźmierz został przesłuchany. Funkcjonariusze przedstawili mu zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Nie przyznał się do zarzutu.

 

Sprawa jest w toku. Wyjaśnia ją szamotulska dochodzeniówka. Za to przestępstwo polskie prawo przewiduje do pięciu lat więzienia.

 

(Sandra Chuda)

 

19.04.2018

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES