- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zatrzymana podejrzewana o kradzież

Policjanci z Szamotuł zatrzymali podejrzewaną o kradzież naklejek, które można wymieniać na zabawki. Wartość skradzionego mienia oszacowana została na ponad 1700 zł. Za kradzież grozi do 5 lat więzienia.

 

W miniony poniedziałek (4.09) około godziny 22 policjanci z Szamotuł otrzymali zawiadomienie o kradzieży, do której doszło w jednym z miejscowych marketów.

 

Ze zgłoszenia wynikało, iż nieznana kobieta, wykorzystując nieuwagę kasjerek ukradła rolkę z naklejkami, które w markecie można wymienić na zabawki. Na rolce znajdowało się ponad 1700 naklejek. Zgłaszający wartość strat oszacowali na ponad 1700 zł.

 

Policjanci zabezpieczyli monitoring sklepowy, na którym rozpoznali podejrzewaną o kradzież. Okazała się nią 56-letnia mieszkanka gminy Szamotuły.

 

05.09, dzielnicowy wraz z kryminalnym doprowadzili 56-latkę do szamotulskiej komendy Policji. Funkcjonariusze odzyskali też skradzione mienie.

 

Kobieta usłyszała zarzut kradzieży.

 

Postępowanie w sprawie prowadzą szamotulscy dochodzeniowcy.  Za kradzież polskie prawo przewiduje do 5 lat więzienia.


(SCh)

 

06.09.2017

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES