- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zatrzymani z narkotykami

19 porcji narkotyków miał przy sobie mężczyzna zatrzymany przez miejscowych policjantów. 29-latek podejrzewany jest o działanie w warunkach recydywy. Tego samego dnia policjanci z Pniew zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali marihuanę. O wymiarze kary zadecyduje sąd.

 

W miniony piątek 19 maja br. policjanci z Szamotuł oraz z Pniew, którzy razem pełnili służbę w Szamotułach zatrzymali podejrzewanego o posiadanie narkotyków.

 

Około godziny 22, w okolicach miejskiego targowiska zauważyli dwóch podejrzanie zachowujących się mężczyzn. Jeden z nich, na widok policjantów zaczął uciekać wyrzucając trzymane w ręce woreczki strunowe z zawartością białego proszku i suszu roślinnego. Próba ucieczki okazała się jednak nieskuteczna, gdyż z łatwością wpadł w ręce policjantów.

 

Mężczyzną okazał się 29-letni szamotulanin. Policjanci znaleźli przy nim 18-woreczków strunowych z zawartością (jak przyznał sam zatrzymany) amfetaminy oraz jeden woreczek z zawartością marihuany.

 

29-latek trafił do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych. Jak się okazało działał w warunkach tzw. recydywy, co wiąże się z tym, iż sąd może wyciągnąć wobec niego surowsze konsekwencje.

 

Tego samego dnia policjanci z Pniew zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o posiadanie marihuany. Do zatrzymania doszło na ul. Polnej w Pniewach oraz w miejscu zamieszkania jednego z nich.

 

Wszyscy trzej mężczyźni usłyszeli zarzuty z art. 62 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomani (posiadanie środków odurzających lub psychotropowych). Za posiadanie narkotyków grozi im więzienie. O wymiarze kary zadecyduje sąd.

 

 

(SCh)

 

 

24.05.2017

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES