- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zatrzymani z narkotykami

Policjanci szamotulskiej patrolówki zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o posiadanie środków odurzających. Jeden z nich podejrzewany jest nie tylko o posiadanie narkotyków, ale również o ich sprzedaż. Sprawę wyjaśnia miejscowa Policja.

 

W miniony piątek 17 marca br., policjanci z patrolówki na ul. Lipowej w Szamotułach zauważyli grupę czterech mężczyzn, którzy na widok funkcjonariuszy zaczęli się nerwowo zachowywać.

 

Mundurowi wylegitymowali więc grupę. Policjanci powiedzieli mężczyznom, aby wydali przedmioty, których posiadanie jest zabronione, ci jednak odmówili.

 

W związku z powyższym funkcjonariusze szczegółowo skontrolowali podejrzanie zachowujących się młodych mężczyzn.

 

W trakcie kontroli osobistej, u 18-letniego szamotulanina funkcjonariusze znaleźli 2 woreczki foliowe z zawartością marihuany.  U kolejnego 18-latka mieszkającego na terenie gminy Szamotuły policjanci znaleźli papierowy zwitek oraz woreczek z nielegalnymi substancjami. Pozostali dwaj mężczyźni nie posiadali przy sobie środków zabronionych.

 

18-latkowie zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

 

Jak się okazało, jeden z zatrzymanych jest podejrzewany nie tylko o posiadanie, ale i o sprzedaż narkotyków. Po zebraniu niezbędnych materiałów dowodowych, szamotulscy kryminalni przedstawili im zarzuty. Jeden z zatrzymanych usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, drugi jest podejrzewany o posiadanie marihuany oraz o to, iż ponad 20 razy odpłatnie udzielił środka odurzającego innym osobom.

 

Sprawę wyjaśnia szamotulska dochodzeniówka.

 

Za posiadanie oraz udzielanie środków odurzających polskie prawo przewiduje karę więzienia.

 

20.03.2017

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES