- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zatrzymani sprawcy włamania i kradzieży

Kryminalni z Szamotuł zatrzymali czterech sprawców włamania do domu jednorodzinnego w miejscowości Witoldzin i kradzieży trzech motocykli.

 

W nocy z 11 na 12 grudnia 2019 roku w Witoldzinie gm. Szamotuły, doszło do włamania do budynku mieszkalnego, z którego sprawcy ukradli trzy motocykle o wartości 25 000 zł. Złodzieje, wyprowadzili motocykle do pobliskiego lasu, w którym je ukryli. Po kilku godzinach wrócili i zabrali motocykle w inne miejsce.

 

Szamotulscy kryminalni dzięki prowadzonym czynnościom operacyjno-rozpoznawczym ustalili osoby, które są powiązane z kradzieżą. W dniach 9 - 11 stycznia 2020 roku  funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali czterech mieszkańców powiatu szamotulskiego w wieku od 20 do 27 lat, podejrzanych o kradzież motocykli.

 

Prowadzone przez funkcjonariuszy czynności pozwoliły odzyskać utracone pojazdy. Jeden z motocykli został rozebrany i ukryty razem z częściami w zaroślach na terenie gminy Kaźmierz. Drugi z crossów został odzyskany w nienaruszonym stanie. Odzyskane pojazdy zostały zwrócone właścicielowi.

 

 

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem za co grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10.

 

 

 

 

 

 

14.01.2020

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES