- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zatrzymani w związku z narkotykami

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach zatrzymali kolejne osoby, które udzielały i posiadały przy sobie narkotyki. Mundurowi w trakcie kontroli drogowej zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę.

 

28 października br. szamotulscy dzielnicowi podczas pełnionej służby w Przyborowie zauważyli osobowego fiata punto, w którym siedziało dwóch młodych mężczyzn. Na widok radiowozu pasażerowie auta zaczęli się nerwowo zachowywać, mundurowi nabrali podejrzeń i postanowili skontrolować pojazd. Pasażer auta nerwowo rzucił coś na podłogę, a z samochodu wydobywała się silna woń palonej marihuany. W trakcie legitymowania 19-latek i 20-latek przyznali się do palenia narkotyku. Mężczyźni dodatkowo posiadali przy sobie woreczek z amfetaminą z oraz „skręta” z marihuaną. Młodzi ludzie prosto z miejsca kontroli trafili do policyjnej celi, byli podejrzani o posiadanie narkotyków.

 

W związku z powyższą sprawą w ciągu ostatnich kilku dni szamotulscy kryminalni zatrzymali kolejne pięć osób, podejrzanych o udzielanie odpłatne i nieodplatane środków odurzających. Łącznie wszystkim siedmiu zatrzymanym policjanci przedstawili 30 zarzutów w związku z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii. Teraz zatrzymani za swoje czyny odpowiedzą przed sądem, grozi im do 10 lat więzienia.

 

Działania prowadzone przez szamotulskich policjantów zmierzają do ograniczania tego procederu i zatrzymywania osób, które łamią w tym zakresie obowiązujące prawo.

 

03.11.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES