- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zatrzymani za popełnione przestępstwa

W minioną niedzielę do Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach przyjechał 27-letni mężczyzna w celu zbadania swojego stanu trzeźwości. Jak się okazało mieszkaniec gminy Kaźmierz, który kierował pojazdem miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

Mężczyźnie za powyższe zatrzymano prawo jazdy. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności.

 

Ponadto w toku prowadzonych czynności ustalono, że 27-latek uczestniczył w pobiciu w nocy z 5 na 6 marca br. około godz. 3.00 w Szamotułach na ul. Zamkowej. Jak ustalono wymieniony nietrzeźwy kierujący razem z kolegą zaczepili młodego mieszkańca Szamotuł, zaczęli go szarpać i uderzać drewnianym kijem po ciele. Pokrzywdzony powiadomił o zdarzeniu policję. Obydwu mężczyzn zatrzymano i przedstawiono im zarzuty za popełnione przestępstwa. Mężczyźni przyznali się do pobicia za co grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Ponadto 27-latek przyznał się do kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości.

 

09.03.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES