Zatrzymany z narkotykami

Policjanci szamotulskiej patrolówki zatrzymali 23-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. W trakcie przeszukania jego mieszkania dochodzeniowcy znaleźli kolejne porcie substancji zabronionych. Szamotulaninowi grozi więzienie.

 

W nocy z wtorku na środę (14/15 listopada), około godziny 0.15,  patrolowcy kontrolowali teren przy ul. Obornickiej w Szamotułach. Zauważyli tam mężczyznę, który chodził przy zaparkowanych samochodach i zachowywał się podejrzanie. Policjanci wylegitymowali go.

 

W trakcie rozpytywania o dane osobowe, 23-letni szamotulanin zachowywał się nerwowo. Unikał kontaktu wzrokowego z policjantami, nerwowo rozglądał się dookoła. Takie zachowanie wzbudziło podejrzenia mundurowych, którzy skontrolowali 23-latka.

 

Okazało się, iż mężczyzna miał przy sobie woreczek z zawartością białego proszku. Sam legitymowany przyznał, iż jest to amfetamina.

 

Funkcjonariusze zatrzymali 23-latka,  w dalszej kolejności „trafił w ręce” szamotulskich kryminalnych, którzy przeszukali jego miejsce zamieszkania. Okazało się, iż w mieszkaniu dochodzeniowcy znaleźli jeszcze 4 woreczki strunowe z zawartością marihuany i dwa z zawartością amfetaminy.

 

23-latek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających i psychotropowych. Grozi mu kara pozbawienia wolności.

 

 

(Sandra Chuda)

 

 

16.11.2017

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES