- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zatrzymany z narkotykami usłyszał zarzuty

Policjanci z szamotulskiej patrolówki zatrzymali podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Za posiadanie środków odurzających polskie prawo przewiduje więzienie.

 

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę 3 maja br. około godziny 1.30.

 

Podczas gdy policjanci z Szamotuł patrolowali ulicę Powstańców Wielkopolskich we Wronkach zauważyli mężczyznę, który na ich widok chował się za zaparkowanym samochodem.

 

Funkcjonariusze niezwłocznie wylegitymowali więc podejrzanie zachowującego się mężczyznę, który twierdził, że nie widział Policji. W samochodzie za którym chował się legitymowany policjanci zauważyli jeszcze jednego mężczyznę. Zachowywał się bardzo podejrzanie, jakby chciał coś ukryć.

 

Po przeprowadzonej kontroli osobistej okazało się, że siedzący w pojeździe 18-latek z gminy Chrzypsko ma przy sobie 2 woreczki strunowe z zawartością suszu roślinnego. Drugi mężczyzna nie miał przy sobie żadnych zabronionych przedmiotów.

 

18-latek został zatrzymany i trafił do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych. Usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo polskie prawo przewiduje karę więzienia.

 

05.05.2014

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES