- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zatrzymany z narkotykami w trakcie interwencji domowej

Policjanci z Pniew zatrzymali 23-latka podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna wpadł w trakcie interwencji domowej, którą policjanci przeprowadzali z związku ze zgłoszeniem dotyczącym awantury pomiędzy jego rodzicami. Mężczyznę czeka sprawa w sądzie. 

 

W tym tygodniu (17.04.2017 r.) policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej, do której doszło na terenie Pniew. Na miejsce pojechali policjanci z miejscowego komisariatu. Jak się okazało, w mieszkaniu doszło do kłótni pomiędzy zgłaszającą, a jej mężem. Awantura zakończyła się pouczeniem stron.

 

W trakcie interwencji, na innego członka rodziny padły jednak podejrzenia popełnienia przestępstwa. W jednym z pokoi w mieszkaniu wyczuwalna była silna woń spalonej marihuany. Był to pokój 23-letniego syna zgłaszającej.

 

Policjanci przyjrzeli się więc temu miejscu. Na meblach funkcjonariusze znaleźli szklaną lufkę z zawartością popiołu oraz młynek do mielenia suszu roślinnego. W trakcie przeszukania mundurowi znaleźli kolejny młynek z zawartością suszu roślinnego. 23-latek przyznał, iż jest to marihuana.

 

Policjanci przesłuchali świadków, zatrzymali 23-latka i przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających.

 

Postępowanie w niniejszej sprawie prowadzą dochodzeniowcy z Pniew.

 

Przypominamy, iż zgodnie z art. 62. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii:

 

„1. Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

 

2. Jeżeli przedmiotem czynu, o którym mowa w ust. 1, jest znaczna ilość środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca podlega grzywnie i karze pozbawienia wolności do lat 5.

 

3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.”

 

22.04.2017

 

 

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES