- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zatrzymany za kradzież kół

Szamotulscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież czterech kół z zaparkowanego pojazdu. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zatrzymany dokonał kradzieży kompletu kół z co najmniej 2 samochodów oraz kradzieży z włamaniem do samochodu Opel Corsa. Za swój czyn mężczyzna odpowie przed sądem. Grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

4 stycznia br. funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego wspólnie z dzielnicowymi z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach zatrzymali 25 – letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzież czterech kół z pojazdu zaparkowanego na terenie parkingu w Szamotułach w okresie od 3 do 4 stycznia br.

 

Łupem sprawcy padły cztery koła od renault clio Wartość strat w tej sprawie oszacowano na blisko tysiąc złotych. Policjanci odzyskali skradzione koła.

 

Dodatkowo 26-latek podejrzewany jest również o kradzież 4 kół od zaparkowanego na parkingu w Szamotułach pojazdu marki Ford Fiesta oraz o włamanie do samochodu marki Opel Corsa na terenie gminy Szamotuły, skąd dokonał kradzieży radia samochodowego i tuby wzmacniacza dźwięku. Mundurowi odzyskali skradzione mienie.

 

 

Zatrzymany mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

 

 

05.01.2017

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES