- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zatrzymany za kradzież skutera

Prowadzone działania wronieckich dzielnicowych zakończyły się zatrzymaniem mężczyzny. 31-latek podejrzany jest o kradzież skutera spod kamienicy we Wronkach. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 5 lat więzienia.

 

11 grudnia do wronieckiego komisariatu wpłynęło zawiadomienie o kradzieży skutera, który był zaparkowany pod jedną z kamienic w mieście. Policjanci natychmiast zajęli się ustalaniem sprawców tego czynu. Po zebraniu potrzebnych informacji wytypowany został mieszkaniec gminy Obrzycko. Zatrzymaniem 31-letniego mężczyzny zajęli się wronieccy dzielnicowi, którzy zatrzymali podejrzanego 12 grudnia.

 

Zgromadzone w sprawie materiały pozwoliły na przedstawienie mieszkańcowi gminy Obrzycko zarzutów kradzieży. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa. Teraz za kradzież grozi mu nawet 5 lat więzienia.

 

13.12.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES