- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zatrzymany za pedofilię

W dniu 23 lutego br. policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach zatrzymali 41-letniego mieszkańca Wielkopolski podejrzewanego o doprowadzenie dwóch małoletnich córek do poddania się innym czynnością seksualnym. Szamotulski Sąd Rejonowy aresztował na trzy miesiące podejrzewanego mężczyznę.

 

Prokuratura zarzuca mężczyźnie popełnienie przestępstw określonych w art. 197, 199, 200 oraz 201 Kodeksu Karnego. Podejrzewany był przesłuchiwany w szamotulskiej Prokuraturze Rejonowej, która skierowała do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanego. Mieszkańcowi wielkopolski zarzuca się zgwałcenia oraz molestowanie swoich dzieci. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Dzieci zostały objęte pomocą psychologiczną. Mężczyźnie grozi do dwunastu lat więzienia. 41-letni sprawca, był już w przeszłości karany za przestępstwa z art. 190 oraz 209 Kodeksu Karnego.

 

04.03.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES