- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zatrzymany za posiadanie amfetaminy

Policjanci z Posterunku Policji w Dusznikach zatrzymali 30-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas legitymowania funkcjonariusze zabezpieczyli 50 gram amfetaminy.

Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat więzienia.

 

29 marca br., chwilę po północy policjanci z Posterunku Policji w Dusznikach na jednej z ulic, zauważyli zaparkowany pod lasem samochód marki Volkswagen Golf. W pojeździe na miejscu kierowcy znajdował się mężczyzna, który na widok policjantów zaczął się nerwowo zachowywać.
 
Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, co jest przyczyną takiej reakcji kierowcy. Podczas legitymowania mężczyzny okazało się, że w kieszeni kurtki posiadał worek foliowy, w którym znajdowało się kartonowe pudełko z zawartością dwóch woreczków strunowych z amfetaminą.
 
Mężczyzna został zatrzymany. Mundurowi zabezpieczyli łącznie 50 gram narkotyków w postaci amfetaminy. 
 

 

Zatrzymany mężczyzna to mieszkaniec powiatu nowotomyskiego. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia nawet do 3 lat.
 
 
 
31.03.2016
 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES