- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zatrzymany za zniszczenie samochodu

Policjanci z Szamotuł rozliczyli podejrzewanego o uszkodzenie samochodu. Mężczyzna trafił na komendę Policji dzięki interwencji świadków. Za zniszczenie mienia polskie prawo przewiduje od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

 

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę 28 grudnia około godziny 23. Dyżurny szamotulskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o tym, że jakiś mężczyzna celowo wskoczył na pokrywę silnika zaparkowanego przy Placu Sienkiewicza samochodu i uszkodził ją.

 
 

Na miejscu okazało się, że uszkodzony samochód to toyota yaris. Powstałe uszkodzenia pokrzywdzona oszacowała na około 600 zł.  Podejrzewanym o uszkodzenie samochodu jest 30-letni mieszkaniec Szamotuł. Mężczyzna został zatrzymany dzięki szybkiej reakcji świadków. Był nietrzeźwy. Miał prawie półtora promila alkoholu w organizmie.

 
 

Podejrzewany został zatrzymany. Gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Przyznał się do zarzucanego mu czynu.

 
 

Za zniszczenie mienia polskie prawo przewiduje od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

 

30.12.2013

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES