- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zatrzymanych 6 osób za narkotyki

Szamotulscy policjanci zabezpieczyli znaczne ilości środków odurzających. Mundurowi zatrzymali sześć osób, które odpowiedzą za przestępstwa narkotykowe. Zgodnie z prawem, za posiadanie narkotyków grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci w ciągu ostatnich kilku dni zatrzymali łącznie 6 osób które, odpowiedzą za przestępstwa narkotykowe. W trakcie czynności mundurowi zabezpieczyli m.in. 17 woreczków amfetaminy.

 

14 lipca br. policjanci z Dusznik i Szamotuł w trakcie wykonywania czynności służbowych zatrzymali do kontroli samochód bmw w którym według informacji mają podróżować osoby posiadające środki odurzające. Policjanci zatrzymali bmw w Dusznikach na ul. Jana Pawła II, w którym podróżowało trzech młodych mężczyzn w wieku od 17 do 18 lat. W trakcie wykonywanych czynności policjanci w kontrolowanym samochodzie ujawnili opakowanie z białym proszkiem – amfetaminą.

 

Mundurowi zatrzymali wszystkich trzech mężczyzn, którzy trafili do policyjnego aresztu. Żaden z nich nie przyznał się do posiadania znalezionego przez policjantów woreczka z amfetaminą. Właściciel narkotyków będzie odpowiadać z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

 

Dzień później, 15 lipca policjanci z Dusznik i Szamotuł na terenie gminy Buk zatrzymali dwie osoby w związku z odpłatnym udzielaniem środków psychotropowych. Dodatkowo zatrzymani, 37-letnia kobieta i 42-letni mężczyzna w miejscu zamieszkania posiadali 16 woreczków foliowych z zawartością amfetaminy. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty.

 

Tego samego dnia, policjanci zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie zwitek z zawartością marihuany oraz zwitek z zawartością nasion. Dodatkowo w jego miejscu zamieszkania, policjanci znaleźli dwa zwitki z zawartością marihuany. 19-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Buk został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

 

 

Zatrzymani za swoje przewinienia odpowiedzą przed sądem. Zgodnie z prawem, za posiadanie narkotyków grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

25.07.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES